Jankovićeva predala meč

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Mar.2016, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jankovićeva predala meč

Srpska teniserka Jelena Janković nije se plasirala u treće kolo Majamija, pošto je danas predala meč Magdi Linet iz Poljske.

Meč je završen već posle sedam minuta, odnosno pošto je Poljakinja dobila prvi gem.

Ona će u narednoj rundi turnira u Majamiju igrati protiv pobednice duela između Viktorije Azarenke i Monike Pig.

Srbiju će u nastavku takmičenja predstavljati Ana Ivanović, koja će se u trećem kolu sastati sa Timeom Bačinski iz Švajcarske.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Jelena Janković

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.