Izvor: Vesti-online.com, 06.Maj.2017, 22:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Istanbul: Raonić zaustavio Troickog
Srpski teniser Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u finale turnira u Istanbulu, pošto je u polufinalu poražen od Miloša Raonića iz Kanade u dva seta - 6.2, 6:3.
Kanađanin, koj je prvi nosilac u najvećeg gradu Turske, je u njihovom šestom međusobnom duelu stigao do pete pobede posle samo 66 minuta igre.
Raonić će u finalu igrati protiv Hrvata Marina Čilića, koji je pobedio Argentinca Dijega Švarcmana.
Nagradni fond turnira u Istanbulu je 439.005 dolara.
Pogledaj vesti o: Tenis, Viktor Troicki
Nastavak na Vesti-online.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









