Izvor: B92, 24.Mar.2010, 13:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Igrači Portsmuta plaćaju zaposlene
Fudbaleri Portsmuta i menadžer Avram Grant izdvojili novac, kako bi u klubu ostala 4 važna službenika. Portsmut je zbog štednje ove godine otpustio 85 ljudi.
Fudbaleri Portsmuta u najtežoj sezoni u istoriji kluba, kada se klub nalazi na ivici finansijskog kolapsa pokazali su veliku solidarnost sa nekolicinom zaposlenih, i svojim donacijama, sačuvali posao, četvorici zaposlenih u klubu.
Na listi ljudi koji donacijama fudbalera od 1500 funti ostaju u klubu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << uz platu su službenik koji održava teren, maser i još dvoje službenika.
Klub koji je u očajnoj situaciji otpustio je 85 ljudi kako bi smanjio troškove:
"Igrači i ja smo pomogli, i moram da kažem da se zaista osećamo dobro zbog toga" rekao je menadžer Avram Grant.
Ono što su engelski mediji utvrdili je da je među službenicima koji ostaju u klubu i bivši član mornarice Tag Vilson, čovek koji se brine o stanju svih terena u kompleksu Portsmuta.


















