Izvor: B92, 20.Dec.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ILŠ: Vojvodina za prvi trijumf
Odbojkaši Vojvodine u četvrtak igraju drugi put u sedam dana meč Lige šampiona sa poljskom ekipom SKRA Belhatov. Pre sedam dana Novosađani su izgubili na gostovanju maksimalnim rezultatom 3:0. Vojvodina je poslednjeplasirana sa sva tri poraza i u ovom meču pokušaće da ostvare prvi trijumf.
„Poljaci su veoma dobra ekipa, sastavljena od poljskih reprezentativaca i kvalitetnih stranaca. Mislim da možemo da pružimo dobar otpor ukoliko budemo maksimalno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koncentrisani. U Poljskoj smo dobro odigrali prvi set, a onda nam je opao prijem i nismo mogli da im pariramo. Sada moramo da da ih napadnemo i da rizikujemo jer nemamo šta da izgubimo", rekao je trener Vojvodine Radovan Dabić.
Meč u Novom Sadu počinje u 18 časova.





