Hajduk preti Barsi sa Realom

Izvor: S media, 07.Feb.2011, 20:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hajduk preti Barsi sa Realom

Hajduk na sve načine pokušava da nagovori Barselonu da dođe u Split u najjačem sastavu.

Uprava "bilih" je spremna da plati čak i dva miliona evra za prijateljsku utakmicu sa izabranicima trenera Pepa Gvardilole, ali samo pod uslovom da dođu u kompletnom sastavu predvošeni Mesijem.

"Torcida" napadnuta u Briselu

Robi Hrvatima: Zvezda veća od Dinama i Hajduka!

Real i Barsa zakazali duel u finalu

Murinjo ponovo u Engleskoj >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<

Hrvatski mediji su pustili priču da ako Barsa ne pristane na te uslove, Hajduk će pozvati madridski Real, pre svega što je jeftiniji, lakše se dogovoriti sa njim, a po njima je čak i "atraktivniji" od "blaugrane"!

Utakmica bi se igrala u avgustu, u terminu nekog od kola nacionalnog šampionata, a Hajduk bi kasnije taj meč nadoknadio u prvom slobodnom terminu.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.