Grujić u Liverpulu na pregledima

Izvor: B92, 04.Jan.2016, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grujić u Liverpulu na pregledima

Srpski fudbaler Marko Grujić stigao je u Liverpul gde bi u ponedeljak trebalo da obavi medicinske preglede.

Kako prenose engleski mediji, Grujić će biti prvo pojačanje Jirgena Klopa od dolaska Nemca na Enfild, a platiće ga 7 miliona evra Crvenoj zvezdi, što je dogovoreno pre katoličkog Božića.

Zvanična potvrda transfera očekuje se u utorak, nakon čega će se 19-godišnji vezni igrač vratiti u Zvezdu na pozajmicu do kraja sezone.

Ta pozajmica će >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << crveno-bele koštati miliona evra, ali će srpski klub dobiti i deset odsto od narednog transfera.

Engleski mediji navode da su za Grujića više novca nudili ruski klubovi CSKA i Zenit, ali da je on izabrao Enfild, nakon razgovora sa Klopom i njegovim pomoćnim trenerom Željkom Buvačem.

Grujić je kao 17-godišnjak debitovao za Zvezdu, a eksplodirao je ove sezone sa pet golova i šest asistencija u Superligi.

Bio je član U-20 reprezentacije Srbije koja je letos postala prvak sveta na Novom Zelandu, pobedom nad Brazilom u finalu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

ENFILD NA NOGAMA: Marko Grujić na pregledima u Liverpulu!

Izvor: Kurir, 04.Jan.2016

Fudbaler Crvene zvezde Marko Grujić stigao je u Liverpul gde bi tokom dana trebalo da obavi medicinske preglede...Engleski mediji navode da će Grujić biti prvo pojačanje Jirgena Klopa od kada je preuzeo Liverpul. Takođe, podseća se da će Liverpul da plati obeštećenje crveno-belima od 7 miliona...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.