Izvor: N1 televizija, 27.Jul.2016, 12:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Granada predstavila Giljerma Očou
Meksički golman, Giljermo Očoa, predstavljen je u utorak kao novi čuvar mreže Granade.
Kao novi igrač uz Očou je predstavljen i defanzivac Gabrijel Silva.
Jedan od golmana o kome se mnogo pisalo nakon Svetskog prvenstva u Brazilu, izrazio je zadovoljstvo što je upravo Granada njegov novi klub i naglasio da je došao tamo gde oseća da ga žele i da zaista veruje u projekat koji klub želi da spreovede u delo i na terenu.
Očoa je rekao da je veoma zadovoljan što će igrati u Španiji, ali i da smatra da je „u najboljim godinama za golmana.“
Meksikanac je u Granadu stigao nakon sezone provedene u Malagi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





