Izvor: Sportske.net, 07.Jul.2020, 20:54

Fulam bez Mitra 3/3! (video)

Srbin je odradio i poslednji meč suspenzije.
Fudbaleri Fulama vezali su treću pobedu u Čempionšipu, ovoga puta slavili su na "Siti Graundu" u Notingemu sa 0:1 (0:1).
Poveli su u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, sjajan gol postigao je Hari Arter.
Iskusni vezista je na trenutak izgubio loptu pred kaznenim prostorom rivala, ali je uspeo da je vrati u svoj posed, podigne se i iz okreta pošalje projektil u mrežu Foresta za 1:0.
U drugom poluvremenu nešto bolja igra Notingema, ali golova nije bilo, pa su "Kotidžeri" slavili i treći put zaredom.
Podsetimo da je Aleksandar Mitrović bi van protokola i na ovom susretu zbog suspenzije. Reprezentativac Srbije...