Izvor: Beta, 29.Okt.2018, 21:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fudbaleri Lestera odali poštu predsedniku kluba
Fudbaleri Lestera odali su danas poštu vlasniku kluba Višaju Šrivadanaprabi, koji je poginuo u padu helikoptera u blizini stadiona posle utakmice sa Vest Hemom.Šrivadanapraba i još četiri osobe poginule su u subotu uveče, kada se helikopter srušio na parkingu ispred stadiona King Pauer.Golman Kasper Šmajhel i napadač Džejmi Vardi stajali su pored potpredsednika kluba Ajavata Šrivadanaprabe, sina poginulog predsednika, a tu je bio i ostatak ekipe, koji je zajedno sa brojnim navijačima položio cveće ispred stadiona.Skaj je preneo da je fudbalerima Lestera ponudjeno savetovalište usled žalosti, pošto su se suočili sa smrću predsednika kluba.Ispred stadiona došli su i članovi porodice Šrivadanapraba, supruga Aimon i ćerka Voramas.Cela ekipa i stručni štab okupili su se jutros u trening centru, ali formalni trening nije održan. Neki od njih su posetili fizioterapeuta, a ostali su pričali o uspomeni na čoveka koga su zvali "šef".Fudbaleri su samovoljno odlučili da u grupi dodju na stadion, da vide hiljade ostavljenih poruka, sveća i buketa cveća i odaju poštu.Klub poštuje svoje dužnosti poslodavca, pa su igrači obavešteni da mogu da uzmu koliko god im je potrebno vremena da tuguju.Igrači Lestera, kao i ostali bivši i sadašnji fudbaleri i sportski radnici, su na društvenim mrežama ostavljali poruke i odali ...
"Šefe", počivaj u miru
Izvor: Mondo, 29.Okt.2018
Fudbaleri i stručni štab zajedno sa brojnim navijačima Lestera odali poštu nastradalima u padu helikoptera, među kojima je bio i vlasnik kluba...Foto: Guliver/Getty images/Christopher Furlong..Fudbaleri Lestera i članovi stručnog štaba odali su poštu vlasniku kluba Višaju Šrivadanaprabi i...







