Espanjol ispustio pobedu u Baskiji

Izvor: B92, 09.Sep.2016, 22:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Real Sosijedada i Espanjola remizirali su 1:1, u prvom meču trećeg kola Primere.

Gosti su bili u podređenom položaju na Anoeti, ali su pola sata pre kraja poveli golom Pjatija iz prve gol šanse.

Međutim, nisu uspeli da odole domaćinu do kraja, u 78. minutu Vilijan Hoze donosi izjednačenje i bod Baskima.

Osim golova u San Sebastijanu su viđena još samo dva uzbuđenja, a prvi se dogodio u 54. minutu kada je domaćinu poništen gol Huanmija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zbog sumnjivog ofsajda.

S druge strane, gosti su u nadoknadi vremena ostali sa igračem manje jer je zbog drugog žutog kartona isključen Havi Fuego.

Real Sosijedad je osvojio četvrti bod u sezoni, dok je Espanjol stigao do drugog. U sledećem kolu Baski idu na noge Viljarealu, dok Espanjol dočekuje Real Madrid.