Izvor: Mondo, 20.Jan.2013, 12:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Erikson u Al Nasru
Bivši selektor Engleske biće imenovan za novog tehničkog direktora kluba iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Sven Goran Erikson bio je već gotovo imenovan za savetnika u nemačkom drugoligašu Minhenu 1860, ali je ipak odbio taj posao. Umesto u Nemačkoj radiće u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
Portparol Al Nasra Mohamed Mubarak izjavio je da će u tom klubu obavljati ulogu tehničkog direktora.
Švedski stručnjak, koji je od septembra bio tehnički direktor >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << tajlandskog kluba BEC Tero Sasana, tokom karijere bio je trener Fiorentine, Rome, Lacija, Benfike, Mančester sitija, a osim Engleske vodio je i reprezentacije Meksika i Obale Slonovače.
Al Nasr je trenutno peti na tabeli, a klub sa klupe predvodi bivši italijanski reprezentivac i trener Crvene zvezde, Valter Zenga.
(Tanjug, foto: Guliver/Getty images)
PUT NOVCA ILI FUDBALA? Erikson u Al Nasru
Izvor: Telegraf.rs, 20.Jan.2013
Bivši selektor Engleske biće imenovan za novog tehničkog direktora kluba iz Ujedinjenih Arapskih Emirata










