Doron Perkins u Olimpijakosu

Izvor: B92, 18.Feb.2013, 19:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Doron Perkins u Olimpijakosu

Nekadašnji plejmejker Makabija Doron Perkins do kraja sezone igraće za Olimpijakos, objavio je klub iz Pireja na svom zvaničnom sajtu.

Perkins ima 29 godina, visok je 191cm, a njegovu sjajnu karijeru u Makabiju prekinula je povreda kolena na meču sa Kaha Laboralom krajem marta 2011. godine.

Pauzirao je skoro godinu dana i na teren se vratio u februaru prošle godine igrajući za Kantu, a potom je nastupao za Donjeck i za kineski Fošan.

Olimpijakos trenutno u Top 16 fazi Evrolige ima skor 4-3 u grupi F i deli treću poziciju sa Himkijem i Kaha Laboralom.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Šampion Evrope doveo bivšeg pleja Makabija

Izvor: Sportal.rs, 18.Feb.2013

Atinski Olimpijakos doveo je pojačanje na poziciji plejmejkera. U pitanju je iskusni Amerikanac Doron Perkins, koji je potpisao ugovor sa klubom iz Pireja do kraja sezone.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.