Izvor: Sportski Žurnal, 22.Nov.2011, 18:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Derbi u 18č, Partizan: Neće biti problema sa navijačima
Predstavnici Zajednice Super lige, Crvene zvezde i Partizana održali su sastanak sa policijom uoči večitog derbija koji se igra u subotu 26. novembra na Marakani.
– Večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana igraće se od 18,00 časova uz prenos na Prvoj televiziji – rekao je Miodrag Janković, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << generalni sekretar Zajednice Super lige.
Sigurno je osim termina odigravanja utakmice bilo reči i o merama bezbednosti, navijačima?
– Jeste. Kapacitet stadiona, što je i normalno kada su ovakve utakmice u pitanju, biće smanjen za pet do deset odsto. Ulaznice za navijače Partizana prodavaće se na blagajnama stadiona u Humskoj.
Crno – beli imaju problema sa navijačima, da li ste i o tome razgovarali?
– Predstavnici Partizana su rekli da neće biti problema sa navijačima, tako da očekujemo fer i korektno navijanje – zaključio je Janković.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Nastavak na Sportski Žurnal...
Derbi u 18č, Partizan: Neće biti problema sa navijačima
Izvor: Utakmica.rs, 22.Nov.2011
Predstavnici Zajednice Super lige, Crvene zvezde i Partizana održali su sastanak sa policijom uoči večitog derbija koji se igra u subotu 26. novembra na Marakani. – Večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana igraće se od 18,00 časova uz prenos na Prvoj...Zurnal.rs









