Izvor: Sportske.net, 30.Mar.2016, 18:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Derbi dela kapitale" bez Srba!
Loše vesti za "Orlove", ali one rimske...
Sergej Milinković Savić nije trenirao sa ekipom, izgleda da je povreda teža nego što se pretpostavljalo i mogao bi da propusti rimski derbi.
Srbin će pokušati da se oporavi do petka, ako ne bude uspeo neće biti u kombinaciji za duel sa Romom. On će biti odigran u tužnoj atmosferi, zbog bojkota je prodato tek 8000 karata za meč sezone u večnom gradu.
Što se tiče ostalih Srba u timu Lacija, kako sada stvari stoje, Biševac će biti na klupi, kao i Filip Đorđević, dok je Basta povređen.
Utakmica se igra u nedelju od 15 časova.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





