Izvor: Sportske.net, 26.Sep.2019, 17:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Brazilac ispisao istoriju "kraljevskog" kluba
Sjajan podvig.
Sinoć su fudbaleri madridskog Reala savladali Osasunu sa 2:0, oba gola bila su delo talentovanih brazilskih igrača, Vinisijusa Žuniora i Rodriga Goeša.
Potonji je tako upisao i svoj debitantski gol za "Los Blankose", samo minuta nakon što je ušao na teren umesto zemljaka Vinisijusa.
Dobio je sjajan pas od Kazemira, sjurio se ka golu rivala sa levog krila i nakon lepog driblinga preciznim udarcem matirao golmana ekipe iz Pamplone.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Bio je to njegov prvi gol u dresu Reala, a tako je postao i prvi igrač rođen u 21. veku koji se upisao u listu strelaca u "kraljevskom" klubu.
Sjajan početak za Rodriga u Madridu, Real je napravio sjajan potez kada ga je angažovao iz Santosa za 45 miliona evra, kako je jasno da je pred 18-godišnjim fudbalerom sjajna karijera.





