Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Feb.2017, 23:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bogdan sjajan, pobede Fenera i CSKA
Košarkaši Fenerbahčea pobedili su večeras na svom terenu ekipu Olimpijakosa sa 67:64 u 23. kolu Evrolige.
Turska ekipa sada ima skor od 15 pobeda i osam poraza i četvrta je na tabeli, dok je Olimpijakos upisao sedmi poraz i treći je na tabeli Evrolige.
Ekipu Željka Obradovića je do pobede vodio srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović koji je postigao 27 poena. Bogdanovića je najbolje pratio >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Luiđi Datome sa 17 poena, dok su svi ostali igrači imali jednocifren učinak. Srpski košarkaš Nikola Kalinić je meč završio sa četiri poena.
U redovima Olimpijakosa najbolji je bio Erik Grin sa 17 poena. Sprski centar Nikola Milutinov postigao je samo dva poena.
CSKA siguran protiv Makabija
Košarkaši CSKA pobedili su danas u Moskvi ekipu Makabija sa 93:81 u utakmici 23. kola Evrolige.
Ruski klub je ovom pobedom stigao do 17. trijumfa u Evroligi i tako nastavio borbu s Real Madridom za prvo mesto na tabeli. Makabi sada ima skor osam pobeda i 15 poraza i nalazi se na 13. poziciji na tabeli.
Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Nando de Kolo sa 29 poena, Kajl Hajns je ubacio 14, a sprski košarkaš Miloš Teodisić je meč završio sa 11 poena, četiri skoka i osam asistencija.
U ekipi Makabija istakao se Silven Landesberg sa 19 poena, Viktor Rud je dodao 14, a Kolton Ajverson dva poena manje.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






