Izvor: Nezavisne Novine, 04.Maj.2015, 21:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Blažič: Ne odlazim iz Zvezde
BEOGRAD - Košarkaš Crvene zvezde Jaka Blažič demantovao je danas medijske spekulacije da na kraju sezone odlazi iz kluba čije boje brani od 2013. godine.
Slovenački bek, koji je sa crveno-bijelima ove sezone stigao do Top 16 faze Evrolige i osvojio regionalnu ABA ligu, istakao je da je ugovorom vezan za klub.
„Sve što se danas piše o mom odlasku iz Zvezde je neistina. Imam ugovor sa Zvezdom. Idemo >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << dalje, ima još puno da se igra", napisao je Blažič na svom Tviter profilu.
Pojedini mediji ranije su prenijeli da Blažič na kraju sezone napušta crveno-bijele i da bi mogao da pojača neki od turskih klubova.
Nastavak na Nezavisne Novine...








