Biševac propušta derbi sa Lionom

Izvor: B92, 21.Feb.2012, 18:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Biševac propušta derbi sa Lionom

Fudbaler Pari Sen Žermena Milan Biševac zbog povrede ruke najverovatnije će propustiti derbi meč sa Lionom sledećeg vikenda, preneli su francuski mediji.

Biševca je povredio napadač Monpeljea Olivije Žiro, na prvenstvenoj utakmici koja je prošlog vikenda završena remijem 2:2.

Srpski fudbaler igra veoma dobro ove sezone u dresu Parižana, a dobio je i nagradu za igrača meseca u francuskoj ligi u januaru.

Biševac je u dosadašnjem toku sezone odigrao 17 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << utakmica i postigao jedan gol. Pre njega nagrade za fudbalera meseca ove sezone u PSŽ-u su dobili Havijer Pastore, Salvatore Sirigu i Nene.

Ekipa Pari Sen Žermena trenutno vodi na tabeli prvenstva Francuske sa bodom više od drugoplasiranog Monpeljea.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.