Betis ispustio nova dva boda, Konan činio suda

Izvor: B92, 24.Sep.2023, 20:37

Fudbaleri Betisa i Kadisa podelili su bodove u meču 6. kola španske LaLige, a rezultat je bio 1:1 (0:1).

Junak Kadisa bio je golman Konan Ledesma, koji je samo u nadoknadi vremena odbranio dva čista zicera igračima zeleno-belih.

Posebno je impresivna bila odbrana kod šuta petom Iska Alarkona, što bi svakako bio najlepši gol ovog kola. Ali, golman Kadisa nije dozvolio.

Prethodno je gostujući tim bio u prednosti od 41. minuta, kada je mrežu Betisa pogodio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Krisa Ramosa.

Betis je mnogo bolje ušao u drugo poluvreme i stigao do izjednačenja na sjajan način preko Gvida Rodrigesa u 60. minutu.

Imali su igrači Betisa ukupno 21 šut ka golu Ledesme do kraja, ali je samo taj jedan hitac ušao u njegovu mrežu i ostalo je 1:1.

U istom terminu Las Palmas je u 92. minutu uspeo da dođe do trijumfa nad Granadom – 1:0 (0:0).

Jedini gol u nadoknadi vremena postigao je Kirijan i doneo prvi trijumf Las Palmasu u novoj sezoni.