Barsa lagano preko Baleara, beži Realu!

Izvor: Sportske.net, 14.Jun.2020, 00:07

Barselona je uspela bez velikih problema da savlada Majorku.

Barselona se vratila na teren pobedom i uvećala je prednost u odnosu na Real, makar do sutra.

Ekipa Kikea Setijena je uspela da savlada Majorku na gostovanju rezultatom 0:3 bez nekih velikih problema.

Već u drugom minutu utakmice Arturo Vidal je uspeo da savlada golmana gostiju tako što je naleteo na loptu i glavom je smestio u sam ugao.

Bilo je dobrih trzaja od strane Majorke nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << puta u prvom poluvremenu, ali promene rezultata nije bilo sve do 37. minuta. Tada je Mesi nekako uspeo da pošalje loptu ka Braitvajtu koji zakucava za 0:2.

Do kraja utakmice Barsa bolji tim, visio je treći gol i konačno je postignut pred kraj utakmice.

Nakon odlične akcije i dodavanja Mesija, Alba je uspeo da pretrči odbranu domaćih i da bez nekih velikih problemaprevari golmana Majorke.