Baloteli pregovara sa Liverpulom

Izvor: B92, 03.Avg.2014, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Baloteli pregovara sa Liverpulom

Fudbaler Milana Mario Baloteli pregovara sa Liverpulom oko prelaska u taj engleski klub, prenose italijanski mediji.

Spekulacije o interesovanju Liverpula za italijanskog fudbalera pojavile su se u petak, kada je menadžer vicešampiona Engleske javno pohvalio Balotelija.

Prema italijanskim medijima, Balotelijev agent Mino Rajola je već u kontaktu sa Liverpulom i pregovara oko visine plate za italijanskog fudbalera, a cena transfera trebalo bi da iznosi oko 18 miliona evra.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Generalni direktor Milana Adrijano Galijani je najavio da će Baloteli 99,99 odsto ostati u klubu, ali je slično rekao i za pojedine igrače, koji su napustili ‘rosonere’.

Mediji prenose da će u slučaju realizacije transfera Balotelija u Liverpul, Milano taj novac iskoristiti za dovođenje Alesija Čerčija iz Torina.

Napravio sam grešku kada sam doveo Marija nazad u Italiju”, rekao je Rajola posle eliminacije Italije već u prvom krugu Svetskog prvenstva u Brazilu, kada se Baloteli našao na udaru javnosti zbog lošeg rezultata.

Baloteli je pre Milana igrao tri godine za Mančester Siti, a prethodno je branio boje Intera.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.