Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Okt.2020, 21:48

Atletiko slavio protiv Osasune

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras u gostima Osasunu sa 3:1, u utakmici osmog kola španske Primere.

Atletiko je upisao četvrtu pobedu i trenutno je treći na tabeli sa 14 bodova, dok je Osasuna deveta sa četiri boda manje.

Žoao Feliks je u 43. minutu doneo prednost Atletiku sa bele tačke, a isti igrač je u trećem minutu drugog poluvremena propustio priliku da duplira prednost svog tima pošto nije iskoristio drugi jedanaesterac na meču.
Portugalac je, ipak, postigao još jedan gol, pošto je u 69. minutu povisio na 2:0 posle asistencije Anhela Koree. Ante Budimir je u 80. minutu doneo nadu Osasuni, ali je Lukas Toreira osam minuta kasnije potvrdio pobedu Atletika.

Fudbaleri Atletika će u narednom kolu dočekati Kadiz, dok će Osasuna gostovati Sevilji.