Anćeloti traži posao u Engleskoj

Izvor: NaDlanu.com, 04.Okt.2011, 12:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anćeloti traži posao u Engleskoj

Bivši trener Čelsija Karlo Ančeloti kazao je da ima "jaku želju" da nastavi da radi u Engleskoj koja je "idealna zemlja za trenera", prenela je danas italijanska Republika .

"Razlika između Italije i Engleske je u tempu igre i treninga. U italiji je teško doći do maksimalnog intenziteta tokom sedmice, a u Engleskoj je upravo suprotno. Teško ga je smanjiti", dodao je Ančeloti. On je kao pozitivne karakteristike engleskog fudbala istakao još "kulturu rada, strast i poštovanje >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << na stadionima". "Za dve godine na klupi Čelsija nisam doživeo nijednu uvredu protivničkih navijača", istakao je on. Ančeloti je kazao da je Arsenu Vengeru mesto trenera Arsenala dovedeno u pitanje, kao i da bi selektora Engleske Fabija Kapela uskoro mogao da nasledi neki domaći stručnjak, čime bi se oslobodilo mesto u nekom od klubova iz Premijer lige. Na pitanje da li bi trenirao ekipu poput Vigana, Italijan je rekao da ne bi. "Isključivo bih da radim u klubovima iz gornjeg dela tabele. Među njima su Totenhem i Liverpul, ali uopšte mi se ne žuri", dodao je Ančeloti. Ančeloti je dve sezone vodio Čelsi, a sa klubom iz Londona osvojio je titulu prvaka i pehar nacionalnog FA kupa. U maju ove godine ostao je bez posla, pošto je dobio otkaz. Beta

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.