Izvor: B92, 26.Okt.2014, 00:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ančeloti: Ponosan na igrače
Trener Real Madrida Karlo Ančeloti rekao je da je ponosan na svoje igrače koji su u El Klasiku pobedili Barselonu sa 3:1 u devetom kolu Primere.
Ovim trijumfom "kraljevski“ klub nalazi se samo na bod zaostatka u odnosu na vodeću Barselonu.
"Važno je da nismo izgubili glavu posle njihvog gola, već smo nastavili sa svojom igrom i sve je išlo kako treba. Ovo je veoma važna pobeda, jer smo pobedili velikog rivala u borbi za titulu.“
"Ponosan sam na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svoje igrače, usvojili su moju filozofiju i moje ideje“, rekao je Ančeloti.
"Imali smo jasne ideje kako da igramo, znali smo šta želimo kada smo imali loptu u posedu, ali i kako da zaustavimo njihove kontranapade. Srećan sam zbog pobede", rekao je Serhio Ramos.
ANĆELOTI: Pokazali smo snagu, nismo izgubili glavu kada je Barsa povela!
Izvor: HotSport.rs, 26.Okt.2014
Trener Real Madrida Karlo Anćeloti izjavio je da su njegovi fudbaleri pobedili Barselonu sa 3:1 zahvaljujući trudu, velikoj želji i požrtvovanju.. . - Najbolja stvar? Trud mojih igrača. Nismo ‘izgubili’ glave kada su poveli. Nastavili smo sa našim idejama i planom i sve je išlo kako treba....











