Ančeloti: Ponosan na igrače

Izvor: B92, 26.Okt.2014, 00:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ančeloti: Ponosan na igrače

Trener Real Madrida Karlo Ančeloti rekao je da je ponosan na svoje igrače koji su u El Klasiku pobedili Barselonu sa 3:1 u devetom kolu Primere.

Ovim trijumfom "kraljevski“ klub nalazi se samo na bod zaostatka u odnosu na vodeću Barselonu.

"Važno je da nismo izgubili glavu posle njihvog gola, već smo nastavili sa svojom igrom i sve je išlo kako treba. Ovo je veoma važna pobeda, jer smo pobedili velikog rivala u borbi za titulu.“

"Ponosan sam na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svoje igrače, usvojili su moju filozofiju i moje ideje“, rekao je Ančeloti.

"Imali smo jasne ideje kako da igramo, znali smo šta želimo kada smo imali loptu u posedu, ali i kako da zaustavimo njihove kontranapade. Srećan sam zbog pobede", rekao je Serhio Ramos.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

ANĆELOTI: Pokazali smo snagu, nismo izgubili glavu kada je Barsa povela!

Izvor: HotSport.rs, 26.Okt.2014

Trener Real Madrida Karlo Anćeloti izjavio je da su njegovi fudbaleri pobedili Barselonu sa 3:1 zahvaljujući trudu, velikoj želji i požrtvovanju.. . - Najbolja stvar? Trud mojih igrača. Nismo ‘izgubili’ glave kada su poveli. Nastavili smo sa našim idejama i planom i sve je išlo kako treba....

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.