ASL: Partizan jedini bez poraza

Izvor: B92, 01.Apr.2012, 23:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ASL: Partizan jedini bez poraza

Posle tri odigrana kola u košarkaškoj Agroživ Superligi Srbije Partizan mt:s je ostao jedini neporaženi tim.

Mega Vizura i Hemofarm su i treći put poraženi, dok je najveće iznenađenje priredio BKK Radnički pošto je pobedio Crvenu zvezdu u hali "Šumice" sa 81:80.

Partizan je lako i ubedljivo pobedio Radnički FMP u hali "Pionir" sa 90:70, dok je kragujevački Radnički posle produžetka pobedio Mega >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vizuru sa 97:94.

U poslednjoj utakmici trećeg kola Vojvodina je u Novom Sadu deklasirala Hemofarm sa 85:60 (22:17, 20:13, 19:13, 24:17). Odličnu igru u dresu Vojvodine prikazao je Slobodan Dunđerski jer je postigao 21 poen (3sk, 4as). Po deset poena postigli Strahinja Milošević (9sk), Nikola Kalinić i Radomir Marojević. Najbolji u ekipi Hemofarm bio je Boris Lalović sa 16 poena (8sk), Nemanja Krstić je postigao 11 poena, Marko Šutalo poen manje.

Superliga, treće kolo:

BKK Radnički - Crvena zvezda 81:80

Vojvodina - Hemofarm 85:60

Mega Vizura - Radnički 94:97

Partizan - Radnički FMP 90:70


Tabela:

1. Partizan 3/0

2. Crvena zvezda 2/1

3. BKK Radnički 2/1

4. Radnički FMP 2/1

5. Radnički 2/1

6. Vojvodina 1/2

7. Mega Vizura 0/3

8. Hemofarm 0/3

Superliga, četvrto kolo, sreda, 4. april:

Radnički Kragujevac - Partizan mt:s

Crvena zvezda DIVA - Mega Vizura

Hemofarm - Radnički FMP

Vojvodina Srbijagas - BKK Radnički.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Debakl Vrščana u Novom Sadu

Izvor: Sportske.net, 02.Apr.2012, 00:00

Košarkaši Vojvodine večeras su na svom parketu ubedljivo savladali ekipu Hemofarma, koja posle tri kola ima isto toliko poraza..

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.