ABA: Nema više Fajnal fora

Izvor: MVP.rs, 19.Sep.2014, 23:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ABA: Nema više Fajnal fora

Promenjene su propozicije regionalnog takmičenja.

Na Skupštini abaligaških klubova održanoj u Zadru, određene su propozicije takmičenja za sezonu 2014/2015. Tako više neće biti Fajnal fora, već će se u završnici ABA lige igrati plejof.

Kao što je to bio slučaj i do sada, u doigravanje će ići četiri prvoplasirane ekipe u regularnom delu takmičenja. Prva će se suprotstaviti četvrtoj, dok će drugoplasiran tim ići na megdan trećeplasiranoj, a boljeplasirani će imati prednost domaćeg terena.

Polufinalna serija će se igrati na tri dobijene utakmice po sistemu "2-2-1".

(foto: ABA League)  

Nastavak na MVP.rs...



Povezane vesti

ABA: Zvanično, umesto F4 igra se plej-of

Izvor: Mondo, 19.Sep.2014

Na Skupštini klubova regionalnog košarkaškog takmičenja potvrđena je odluka da se od sezone 2014/2015 timovi za titulu bore kroz plej-of...Foto: MN Press..Gotovo je sa finalnim turnirima Jadranske lige! Ono što je bilo najavljeno početkom jula, potvrđeno je sredinom septembra u Zadru na sastanku...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.