Izvor: Vesti-online.com, 04.Apr.2017, 10:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pucnjava u Laktašima, učestvovao i Veljko Ražnatović?
Policijskoj stanici Laktaši u ponedeljak oko 20.30 prijavljeno je da je došlo do fizičkog sukoba između više lica na parkingu na ulazu u Laktaše, potvrdila je za "Nezavisne novine" Marija Markanović, portparol CJB Banjaluka.
Kako "Nezavisne" nezvanično saznaju, bilo je i pucnjave, a svedoci tvrde da je tu viđen i Veljko Ražnatović, sin srpske pevačice Svetlane Cece Ražnatović.
Markanovićeva je rekla da dolaskom na lice mesta nisu zatečena lica, a da je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u toku preduzimanje operativnih i istražnih mera i radnji sa ciljem utvrđivanja svih okolnosti primljene prijave.
- O početnim saznanjima obavješteno je i Okružno javno tužilaštvo Banjaluka - rekla je Markanovićeva.
Nastavak na Vesti-online.com...














