Izvor: B92, 28.Nov.2019, 22:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podgorica: Preminuo mladić ranjen na uluzu u zgradu
Podgorica -- Osamnaestogodišnji mladić V.B koji je ranjen u četvrtak popodne na ulazu zgrade u Podgorici, preminuo je oko 18.00 sati u Kliničkom centru.
Mladić je sa ubodnim ranama doveden u Urgentni blok KČG sa povredama grudnog koša, nastalim najverovatnije nožem, prenosi CdM.
"Mladić je doveden sa ubodnom ranom u predelu grudi. Kardiohirurzi pokušali su da ušiju pocepano srce, ali je uprkos naporima lekara - preminuo", prenose Vijesti.
O događaju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je obavešten viši državni tužilac, koji je naložio da se zbog uviđaja obezbedi zgrada u kojoj je počinjeno krivično delo.
"Osoba koja je sa V.B. bila u kontaktu je zadržana, ali nema status osumnjičenog, jer se još utvrđuju okolnosti pod kojima je došlo do ranjavanja".








