Izvor: TvojPortal.com, 12.Jun.2011, 09:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zaboraviti bajku o multietničkom KiM
/vesti online/ Zamenik predsednika Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da "bajku o multietničkom Kosovu treba zaboraviti" jer je "na delu projekat stvaranja velike Albanije".
U intervjuu za nedeljno izdanje beogradskog lista "Pres", Dačiću je, povodom nekoliko njegovih novijih predloga i teza koje je u poslednje vreme izneo o Kosmetu - da je nezavisno, da ga treba podeliti, da ga "treba razgraničiti s Albanijom", postavljeno i pitanje >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << o tome šta je u stvari njegov stav.
"O Kosovu ne odlučuju Srbi, ni Albanci, već najveće sile", rekao je Dačić i nastavio: "Bajku o multietničkom suživotnom Kosovu treba zaboraviti, a svima nam je jasno da je na delu projekat stvaranja velike Albanije".Ostatak vesti pročitajte na linku
SrbijaKosovoivica dacicmultietnicnostbajka
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija













