Izvor: B92, 27.Jul.2012, 15:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TV B92: Prvi intervju s premijerom
Beograd -- Na TV B92 u petak 27. jula u 20h pogledajte ekskluzivno prvi intervju sa Ivicom Dačićem od njegovog stupanja na funkciju predsednika Vlade Srbije.
Sa novim predsednikom srpske vlade razgovaraće Ljubica Gojgić.
Po čemu će se nova vlada razlikovati od prethodne, gde će pronaći tri milijarde koje, navodno, Srbiju dele od bankrotstva, kakvu će politiku voditi prema Kosovu, o tome će u specijalnoj emisiji na TV B92 u petak govoriti novi predsednik Vlade Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ivica Dačić.
Hoće li njegova reč biti poslednja u vladi koju je napravio sa Aleksandrom Vučićem i Mlađanom Dinkićem, kako će sarađivati sa Amerikancima, a kako sa Rusima, neka su od pitanja za lidera socijalista, u prvom intervjuu koji Ivica Dačić daje kao predsednik vlade.
Specijalnu emisiju "Između dve vatre" - Formula vlade gledajte u petak u 20 sati na našoj televiziji. Emisiju vodi Ljubica Gojgić.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić, Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija













