Dinkić obećava smanjivanje poreza

Izvor: B92, 25.Apr.2008, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinkić obećava smanjivanje poreza

Knjaževac -- Ako Srbija ne nastavi evropske integracije, ne samo da neće biti otvarana nova radna mesta, već će građani ostajati i bez posla, izjavio je Mlađan Dinkić.

Predsednik G17 plus je, na predizbornoj konvenciji u Knjaževcu, ponovio da će lista "Za evropsku Srbiju" na prvoj sednici nove Skupštine posle izbora, predložiti smanjenje poreza na plate na 10 odsto, kako bi se omogućilo povećanje plata svim radnicima.

On je naveo da 60 odsto naše ekonomije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zavisi od izvoza u EU i upozorio da će, ukoliko Srbija ne potpiše Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju sa Unijom, našoj privredi za dve godine ponovo biti uvedene carine, a između ostalog, i na izvoz tekstila, obuće i hrane.

"Svi protivnici ulaska Srbije u EU trebalo bi odmah da kažu šta je alternativa i šta su posledice takve politike", kazao je Dinkić.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.