Izvor: NoviMagazin.rs, 17.Feb.2014, 23:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da li stranke smeju da vam šalju pisma?

Stanački štabovi nemaju pravo da zloupotrebljavaju zvanične baze podataka o ličnostima i da ih koriste kako bi lakše došli do birača, kaže Rodoljub Šabić, poverenik za informacije od javnog značaja, povodom sve češćih pisanih poziva građanima na kućnu adresu, da glasaju za neku stranku.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Šabić: Stranke opet krše zakon

Izvor: Večernje novosti, 18.Feb.2014, 00:06

STRANAČKI štabovi nemaju pravo da zloupotrebljavaju zvanične baze podataka o ličnostima i da ih koriste kako bi lakše došli do birača. To je izjavio za „Novosti“ Rodoljub Šabić, poverenik za informacije od javnog značaja, povodom sve češćih pisanih poziva građanima na kućnu adresu,...

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.