Izvor: TvojPortal.com, 13.Jul.2011, 20:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Berluskoni “beži“ u Beograd
/vesti online/ Italijanski premijer Silvio Berluskoni doći će u petak u Beograd bez ministara koji je trebalo da učestvuju na drugom samitu Italija-Srbija. Berluskoni dolazi u Srbiju u danu kada njegova vlada pred parlamentom mora da opravda restriktivne mere štednje.
Ako vam zatrebam, kod Tadića sam: Silvio Berluskoni dolazi u srbiju uprkos važnim poslovima u Italiji
Berluskoni će se, kako su rekli agenciji Beta u ambasadi Italije u Beogradu, sastati s predsednikom >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << Srbije Borisom Tadićem i premijerom Mirkom Cvetkovićem.
U Vladi Srbije agenciji Beta je rečeno da još nemaju informacije o izmeni programa i sastava delegacije Italije koja u petak dolazi u Beograd s Berluskonijem.
“Blic“ je danas na svom sajtu objavio da Berluskoni dolazi sam jer ministri ostaju u Rimu da bi radili na rebalansu budžeta i merama štednje.
Premijer Bersluskoni je potvrdio da će, iz prijateljstva koje oseća prema Srbiji, doći u petak u Beograd uprkos obavezama koje ima u Italiji.Ostatak vesti pročitajte na linku
berluskonibeogradSrbijaitalijaposetaparlamentbekstvo od raspraverestriktivne mere stednje








