Voždovac deklasirao Vojvodinu

Izvor: Radio 021, 01.Apr.2017, 19:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U 28. kolu Superlige, Voždovac je u Beogradu savladao Vojvodinu rezultatom 4:1.

Pred oko 500 gledalaca, strelci za domaći tim bili su Nikolić (34), Krasić (36), Zec (85) i Dražić (90), a Trujić za goste (75).

Utakmica je bila ravnopravna u prvih pola sata, ali su u 33. minutu Novosađani ostali sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Planić. Nikolić je odmah iz slobodnog udarca, evrogolom doveo "zmajeve" u vođstvo, da bi se samo tri minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << kasnije Krasić povećao prednost domaćeg tima. Vojvodina je zapretila golom Trujića, ali su u završnici utakmice Zec i Dražić učinili pobedu Voždovca ubedljivom.

Novosađani tako ni nakon šest mečeva nisu uspeli da savladaju Voždovac u gostima.

U ostalim mečevima: Crvena Zvezda - Spartak 2:1, Radnički - Partizan 0:2, Borac - Rad 0:1, Radnik - Bačka 1:0, Mladost - Javor 1:0, Napredak - Novi Pazar 3:0 i Metalac - Čukarički  0:3.

Tabela: Zvezda 73, Partizan 67, Vojvodina 57, Napredak 46, Mladost 44, Radnički 43, itd.

U narednom kolu Vojvodina dočekuje Radnički.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.