Izvor: Radio 021, 19.Mar.2017, 17:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: Rakun "istraumiran" nakon poziranja sa prsatom plavušom
Prošlog avgusta rakun Tomas bio je deo jedne kampanje u Rusiji. Ipak, iz zoološkog vrta nisu imali pojma da će on pozirati sa nagom plavušom.
Zoo-vrt "Životinje nisu igračke" saopštio je da nisu imali pojma da će njihov rakun Tomas, inače miljenik mnoge dece, pozirati sa nagom prsatom plavušom.
Kada se reklama pojavila pokušali su da apeluju na firmu "Art-Msk" da je ukloni, ali je kompanija odbila njihov zahtev.
Kako navode ruski mediji, Tomas je >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << "istraumiran" ovim iskustvom i od tada se ponaša čudno. Veterinar kaže da je Tomas i dalje "u stanju šoka i ne dozvoljava čak ni njegovim najbližima da ulaze u kavez".
S druge strane, ove navode iz kompanije koja je snimala reklamu nazivaju apsurdnim i kažu da je Tomas čak ukrao grudnjak manekenki i sve vreme želeo da joj dodirne grudi.
Autor: B92









