Uhapšeni lopovi koji su opljačkali pumpu na Rumenačkom putu

Izvor: Novine novosadske, 18.Feb.2013, 13:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni lopovi koji su opljačkali pumpu na Rumenačkom putu

Pumpa foto 24sataPolicija je uhavatila dvojicu od trojice razbojnika koji su juče oko četiri sata opljačkali benzinsku pumpu “Knez petrol” na Rumenačkom putu. Prvi razbojnik je uhvaćen neposredno nakon oružane pljačke i kraće policijske potere na ulazu u Futog. Kod njega je tada pronađeno oko 80.000 dinara koji su odneti sa pumpe. Nakon nekoliko sati policija je u zgradi u ulici Pap Pavla 33 uhapsila još jednog osumnjičenog, a za trećim se intezivno traga.
Izvor: 24sata

Nastavak na Novine novosadske...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Novine novosadske. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Novine novosadske. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.