Izvor: Capital.ba, 01.Feb.2011, 11:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poskupjela vekna bijelog hljeba

NOVI SAD, Vekna bijelog hljeba od 600 grama u pojedinim novosadskim pekarama jutros je skuplja nego juče za 20 do 40 odsto i košta od 60 do 65 dinara /od 0,57 evra do 0,62 evra/. Istovremeno poskupjele su i kifle, pa ih pojedini pekari danas prodaju po cijeni koja se kreće od 30 do 40 dinara...

Nastavak na Capital.ba...



Povezane vesti

Skuplja vekna

Izvor: RTS, 02.Feb.2011, 09:05

Pekari najavljuju poskupljenje hleba pet do deset dinara. U Novom Sadu, vekna odnedavno košta 60 dinara, a u Uniji pekara Srbije najavljuju da će narodni hleb uskoro dobiti novu cenu...U nekim novosadskim pekarama, beli hleb težine 600 grama, od pre dva dana, košta 60 dinara. I ostali pekari u tom...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.