Donacija narodnoj kuhinji u Novom Sadu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Feb.2011, 13:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Donacija narodnoj kuhinji u Novom Sadu

NOVI SAD -

Višak namirnica iz Gradske kafane na novosadskom Sportsko poslovnom centru SPENS, koja je zatvorena pre nešto više od mesec dana zbog lošeg poslovanja, doniran je danas narodnoj kuhinji Crvenog krsta u Novom Sadu. Vrednost poklonjene robe je oko 130 hiljada dinara.

Suhomesnati proizvodi, smrznuto voće, povrće, sladoled, neke su od namirnica koje će upotpuniti obroke oko 1000 korisnika Narodne kuhinje novosadskog Crvenog krsta.

Podsetimo, Gradska >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kafana na Spensu zatvorena je 1. januara, a po rečima direktora tog preduzeća Živka Popova, u planu je da taj prostor bude iskorišćen za otvaranje lanca restorana.

U toku su pregovori, dodao je Popov, i izrazio nadu da će sve profunkcionisati do aprila kada Spens obeležava 30 godina postojanja.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.