Niš u mraku, dok Beograd blješti

Izvor: NTV.rs, 06.Dec.2015, 19:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niš u mraku, dok Beograd blješti

Kako u Nišu još nema nagoveštaja da smo u decembru i da će uskoro Nova godina, svi kojima nedostaju pretpraznična atmosfera i okićene ulice, moraće da odu, naravno, do Beograda.
Na beogradskom Trgu Republike zasijala je novogodišnja jelka, čime je i zvanično počela gradska novogodišnja manifestacija „Beogradska zima“.
Lampioni na jelki visokoj 16 metara, zasvetleli su nakon što je Deda Mraz zamolio okupljene mališane da rukama na nju prenesu „čaroliju iz >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << decembarske noći“.
Osim specijalnog gosta sa Severnog pola uključivanju jelke prisustvovao je i gradonačelnik Beograda, Siniša Mali koji je rekao da će novogodišnji program u Beogradu ove godine biti nikada bogatiji, a trajaće duže nego prošle i pretprošle godine.

Nastavak na NTV.rs...



Povezane vesti

Nova godina stiže samo u prestonicu: Niš u mraku, dok Beograd blješti

Izvor: JuznaSrbija.info, 07.Dec.2015, 15:32

Kako u Nišu još nema nagoveštaja da smo u decembru i da će uskoro Nova godina, svi kojima nedostaju pretpraznična atmosfera i okićene ulice, moraće da odu, naravno, do Beograda...Na beogradskom Trgu Republike zasijala je novogodišnja jelka, čime je i zvanično počela gradska novogodišnja manifestacija...

Nastavak na JuznaSrbija.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.