Izvor: Kurir, 26.Feb.2011, 21:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"CRVENI ĐAVOLI" U GOSTIMA RAZBILI VIGAN
VIGAN - Lider na tabeli engleske Premijer lige Mančester Junajted bio je ubedljiv na gostovanju Viganu, a osim "crvenih đavola" po četiri puta mrežu protivnika zatresli su Vulverhempton i Aston Vila.
Izabranici menadžera Aleksa Fergusona nisu imali puno problema protiv nedoraslog Vigana, ali su do ubedljivog trijumfa stigli tek u finišu meča. Havijer Ernandes je postigao dva gola, dok su se po jednom u listu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << strelaca upisali Vejn Runi i Brazilac Fabio.
Vulverhempton je trijumfom nad Blekpulom najavio beg sa dna tabele, a posao domaćem timu olakšao je Dadli Kembel, koji je dobio crveni karton u 43. minutu.
Aston Vila je rutinski pobedila Blekburn u meču koji je poražena ekipa završila sa igračem manje jer je isključen reprezentativac Novog Zelanda Rajan Nelsen.
Everton je bio siguran u Liverpulu protiv Sanderlenda, a pobednika nije bilo u okršaju između Njukasla i Boltona (1:1).
Rezultati: Aston Vila - Blekburn 4:1, Everton - Sanderlend 2:0, Njukasl - Bolton 1:1, Vigan - Mančester Junajted 0:4, Vulverhempton - Blekpul 4:0
Sutra igraju Vesthem - Liverpul i Mančester Siti - Fulam, a u ponedeljak se sastaju Stouk i Vest Bromvič Albion






