Izvor: B92, 22.Jun.2010, 13:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Whitesnake bez basiste
Basista i bubnjar benda Whitesnake, Uriah Duffy i Chris Frazier, napustili su ovaj rock sastav.
Whitesnake su članovima poželeli sve najbolje u njihovim daljim muzičkim karijerama i izrazili iskrenu zahvalnost za njihov izuzetan doprinos bendu.
Na mesto bubnjara je već došla zamena. Brian Tichy je bubnjar koji je, pored ostalog, svirao sa Billy Idolom i bendom Foreigner.
"Ne sumnjam da će on svojom ličnošću i sviranjem pomoći grupi da dođe do novih visina. Verujem da će me podstaći da smelo odem tamo gde nijedan pevač do sada nije", naveo je pevač Whitesnakea David Coverdale.
Izmena postave Vajtsnejka
Izvor: NaDlanu.com, 22.Jun.2010
LONDON, 22. juna 2010. (Beta) - Basista i bubnjar engleskog benda "Vajtsnejk" napustili su rok sastav čuven po hitovima "Is This Love?" i "Here I Go Again" iz 1980-ih godina, objavio je magazin Klasik rok. "'Vajtsnejk' žele Juraji Dafiju i Krisu Frejžeru sve najbolje u njihovim muzičkim karijerama...




