Izvor: Mondo, 09.Maj.2016, 08:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Koncert sećanja na Marinka
Prihod od ulaznica namenjen je porodici preminulog glumca.
Foto: YouTube screenshot
Humanitarni koncert pod nazivom "Rekvijem za Madžgalja" biće održan 18. maja u Domu vojske Srbije, a novac prikupljen od ulaznica biće prosleđen porodici glumca koji nas je napustio 26. marta ove godine.
Nastupaju Marinkove kolege glumci i pevači, koje je okupila njegova dugogodišnja prijateljica i solistkinja beogradske Opere Tamara Nikezić.
"Nastup je neka >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << vrsta podrške porodici i sećanje na Marinka. Okupiće se solisti Opere i glumci Narodnog pozorišta koji su sarađivali sa njim. Sredstva ćemo proslediti porodici za podizanje spomenika. Ovo je naša podrška i želimo da pokažemo da delimo bol sa porodicom", rekla je ona za "Kurir".
Na nastupu će izvođače pratiti ansambl "Stanislav Binički", a Sloboda Mićalović, Nataša Ninković i mnogi drugi zajedno će otpevati Marinkovu dragu pesmu "Svadbarskim sokakom".
Upravo uz tu pesmu oprostile su se kolege i porodica od Marinka na komemoraciji u Ateljeu 212.
Izvor: MONDO, Bojana Zimonjić Jelisavac





