Izvor: JUGpress.com, 21.Nov.2020, 21:36

Uspeh “Dubočice” u Subotici

LESKOVAC

Rukometaši „Dubočice 54“ nastavljaju sa uspešnim igrama u „A“ grupi rukometne Arkus superlige. Sa gostovanja u Subotici doneli su nova dva boda, jer su pobeli „Spartak“ rezultatom 21:25 (8:13). Leskovčani su vodili od prvog do poslednjeg minuta utakmice, črsto držeći sve konce u svojim rukama. Subotičani su u prvom poluvremenu koliko-toliko uspevali da drže rezultatski priključak i da zaostaju >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << 1-2 gola. Međutim, gosti u poslednjih sedam minuta prave seriju 4:0 i na odmor odlaze sa pet golova prednosti (8:13). Do kraja utakmice prednost je održavana, domaća ekipa nije imala snaga da preokrene rezultat i bodovi potpuno zasluženo idu u Leskovac.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: Gašić, Svetković, Simić 1, Nikolić1, Radulović 2, Marinković, Ristić, Pavlović, Mađar, Erić, Mitrović, Zlatanović, Matović 8 (igrač utakmice), Atanasković 6, Radović 7.

Sledećeg vikenda u 9. kolu „Dubočica 54“ u Leskovcu dočekuje ekipu Kikinde.