ZVEZDAN TERZIĆ NA VMA

Izvor: Kurir, 24.Nov.2010, 15:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZVEZDAN TERZIĆ NA VMA

BEOGRAD - Bivši predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić prebačen je jutros iz Centralnog zatvora na Vojnomedicinsku akademiju, potvrđeno je za Kurir.

Terziću, optuženom za nezakonitu prodaju igrača OFK Beograda, pozlilo je i on je prevezen na VMA kako bi bio podvrgnut lečenju. Prema preporuci lekara, on će biti zadržan na lečenju.

Optuženi bivši predsednik FSS, posle dve godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << skrivanja pojavio se 11. novembra na ulazu zgrade beogradske policije, pa je po nalogu sudije prebačen u Okružni zatvor, iako je ponudio jemstvo od 200.000 evra.

Protiv Zvezdana Terzića i još tri osobe podignuta je optužnica koja ih tereti za zloupotrebu položaja prilikom prodaje četvorice fudbalera OFK Beograd i sticanje protivpravne koristi od skoro četiri miliona evra.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.