Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Apr.2011, 16:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen zbog ubistva
NOVI SAD -
Mladen Čajić (44) uhapšen je u Novom Sadu na osnovu međunarodne poternice koju je raspisao Interpol Zagreb, zbog izvršenja zatvorske kazne za krivično delo ubistvo, počinjeno na teritoriji Hrvatske, saopšteno je danas iz MUP-a.
Dežurni istražni sudija Višeg suda u Novom Sadu odredio je Čajiću ekstradicioni pritvor i o tome obavestio Interpol Zagreb.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













