Uhapšen vlasnik menjačnice u Svilajncu

Izvor: S media, 15.Dec.2011, 14:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen vlasnik menjačnice u Svilajncu

Smederevska policija uhapsila je Slavoljuba Ž. (44), vlasnika menjačnice "Euro 1" u Svilajncu, i oduzela mu 64.300 evra i 7.300 američkih dolara, saopštila je danas policija.

Ugrizao policajca za nogu

Uhapšeni rukovodioci "Telefonije" zbog korupcije

Proizvodio marihuanu u kući

Kako se navodi u saopštenju, taj novac nije evidentiran u softveru Narodne banke Srbije, a bio je namenjen za trgovinu na crnom deviznom tržištu. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<

Slavoljub Ž. je osumnjičen da je, tokom godine, sa ranije uhapšenim Slavišom Ž. iz Smederevske Palanke, suprotno propisima Narodne banke Srbije, bez evidentiranja u poslovnim knjigama, imao promet 2.565.198 evra, čime je prekršio odredbe Zakona o deviznom poslovanju.

(Beta)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.