Izvor: Telegraf.rs, 16.Maj.2012, 16:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Seme “trave” u poštanskim pošiljkama u Novom Sadu!
U pošiljci iz Belgije 14. maja u dve epruvete pronađeno je ukupno 20 semenki kanabisa, a prethodno je u pošiljci iz Holandije, 7. maja ove godine, namenjenoj primaocu u Novom Sadu pronađeno 25 semenki kanabisa
Povezane vesti
Seme kanabisa otkriveno u pismu
Izvor: Kurir, 16.Maj.2012
U pošiljci iz Belgije 14. maja u dve epruvete pronađeno je ukupno 20 semenki kanabisa, a prethodno je u pošiljci iz Holandije, 7. maja ove godine, namenjenoj primaocu u Novom Sadu pronađeno 25 semenki kanabisa..BEOGRAD - Carinski službenici su tokom proteklog meseca u carinskom referatu Pošta Novi...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




