Izvor: Blic, 04.Maj.2011, 14:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pronađeno beživotno telo muškarca
Beživotno telo M.J. (57) pronađeno je danas u podrumu zgrade u Skenderbegovoj ulici 53a. Pošto se M.J. nije vraćao kući od nedelje, sin je jutros prijavio nestanak, a sat vremena kasnije pronađeno je telo nesrećnog čoveka.
Podrumska prostorija u kojoj je pronađeno beživotno telo nije bila obijena, a na mestu nesreće nije bilo tragova krvi ni nasilja.
Po dolasku Hitne pomoći lekari su samo mogli da konstatuju smrt koja, prema prvim saznanjima, nije bila nasilna, pa se pretpostavlja da je u pitanju nesrećan slučaj.
Sin preminulog tvrdi da otac nije bio bolestan.
Pronađeno beživotno telo muškarca
Izvor: S media, 04.Maj.2011
Beživotno telo M.J. (57) pronađeno je danas u podrumu zgrade u Skenderbegovoj ulici 53a. Pošto se M.J. nije vraćao kući od nedelje, sin je jutros prijavio nestanak, a sat vremena kasnije pronađeno je telo nesrećnog čoveka. ..Podrumska prostorija u kojoj je pronađeno beživotno telo nije bila...
PAO SA STOLICE, POLOMIO VRAT
Izvor: Kurir, 05.Maj.2011, 09:52
BEOGRAD - Smrt u podrumu! Samo sat pošto je sin prijavio nestanak oca M. J. (57), stanar zgrade u centru grada našao je njegovo telo u podrumu. M. J. nije davao znake života, pa je njegov sin oko 11.30 pozvao policiju i Hitnu pomoć. Nažalost, lekari su samo mogli da konstatuju smrt...BEOGRAD - Smrt...



