Prijava protiv srpskog državljanina zbog ubistva

Izvor: Akter, 02.Jan.2016, 21:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prijava protiv srpskog državljanina zbog ubistva

Policija u Ohridu podnela je krivičnu prijavu protiv državljanina Srbije B.U. (29) iz Kraljeva zbog sumnje da je pocinio krivično delo - ubistvo, javila je danas MIA

Istovremeno, krivične prijave zbog pomaganja podnete su protiv M. P. (26) i Đ. P. (25), takođe iz Kraljeva.

Svoj trojici je određen pritvor u trajanju od 30 dana.

U tuči u jednom kafiću na Ohridu juče rano ujutru ubijen je 27-godišnji makedonski državljanin, nakon čega su uhapšena >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << trojica državljana Srbije, uključujući B. U. iz Kraljeva koji je osumnjičen za to ubistvo.

Do incidenta u kafiću "Tabana" je došlo kad su dve grupe, jedna čiji je član bio preminuli, a druga sastavljena od trojice srpskih državljana, započele verbalnu čarku, koja je eskalirala u tuču, prenela je agencija MIA.

Na odlasku iz kafića, 27-godišnjeg Makedonca je napao B.U. usled čega je on dobio smrtonosne povrede.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.