Izvor: Blic, 01.Nov.2011, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lažna dojava o bombi u novosadskom sudu
Nešto pre devet sati zgrada novosadskog suda je evakuisana zbog anonimne dojave da je u njoj postavljena bomba, ali je tim spceijalaca utvrdio da je dojava bila lažna, pa je zaposlenima dopušteno da se vrate u zgradu.
Anonimne dojave ove vrste u novosadskom sudu dešavaju se veoma često.
Povezane vesti
Lažna dojava o bombi u novosadskom sudu
Izvor: S media, 01.Nov.2011
Zgrada novosadskog suda evakuisana jutros zbog anonimne dojave da je postavljena bomba. Dojava bila lažna. ..Nešto pre devet sati zgrada novosadskog suda je evakuisana zbog anonimne dojave da je u njoj postavljena bomba, ali je tim spceijalaca utvrdio da je dojava bila lažna, pa je zaposlenima dopušteno...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






